Sale and lease back, alle informatie en mogelijkheden verzameld op SaleLeaseBack.nl.

Kijk ook eens op Beleggingspanden.nl
Actueel vraag en aanbod van Beleggingspanden op Internet!

Online veiling perceel Badel, Ambachtsweg

Online veiling perceel Badel

Rendementsberekening Rendementsberekening

Aanvraag taxatie

Google Maps

Toevoegen aan mijn portefeuille

Mijn portefeuille

Aanvraag financieringsinformatie

Vastgoed verhuur en beheer

Aankoopbegeleiding

Adres Ambachtsweg
5531 AC Badel
Provincie Noord-Brabant
Land Nederland
Soort pand Perceel
Koopsom Online openbare veiling in opdracht van de eigenaar
Laatste wijziging dinsdag 3 oktober 2017
Status Verkocht Verkocht
Verzoek
Wij vragen u discreet om te gaan met deze presentatie en het beleggingspand in eerste instantie uitsluitend aan de buitenkant te bezichtigen. Er wordt uitdrukkelijk op gewezen dat bezichtiging/inspectie en/of contact met de huurder uitsluitend in overleg met medewerkers van Saleleaseback.nl kan geschieden.
Beschrijving

Deze online openbare veiling betreft een perceel grond van circa 3.685 m², gelegen op industrieterrein 'De Sleutel' in Bladel. Op basis van het vigerende bestemmingsplan kunnen bedrijven tot en met milieucategorie 3.2 zich op deze kavel vestigen.

Bedrijventerrein De Sleutel ligt ten zuidwesten van de kern Bladel. Het bedrijventerrein is ontstaan rond de voormalige stoomzuivelfabriek en dateert uit de jaren vijftig van vorige eeuw. Het bedrijventerrein De Sleutel dankt haar naam aan de sleutels in het gemeentewapen. Ook werd het bedrijventerrein gezien als de Sleutel naar de toekomst. De oppervlakte van het bedrijventerrein in zijn geheel bedraagt 750.000 m².

De bestemming bestaat uit plaatsgebonden industriële en groothandelsbedrijven. Het bedrijventerrein is in bedrijfsgrootte gedifferentieerd. Aan de oostzijde zijn voornamelijk kleinere bedrijven gevestigd. Aan de zuid- en de westkant de grotere bedrijven. Op het bedrijventerrein staan meerdere (bedrijfs-)woningen. Hier zitten kleine inpandige of halfvrijstaande bedrijfswoningen bij, maar ook vrijstaande woningen. De meeste bedrijfswoningen bevinden zich in het oostelijke gedeelte van het bedrijventerrein.

De hoofdontsluiting ligt aan de noordzijde van het terrein. Hier sluit het terrein aan op de Rondweg (N284). Daarnaast wordt het terrein door een tweetal secundaire wegen ontsloten op de omgeving. Hiervan is de Berschotten afgesloten door middel van een ‘carterkiller’ en alleen toegankelijk voor fietsers. Bedrijventerrein de Sleutel heeft als één van de eerste terreinen in de regio een revitaliseringproject doorlopen. De grootste voordelen waren de aanleg van het gescheiden rioolstelsel, de nieuwe wegenstructuur met als belangrijk onderdeel de scheiding van fiets- en rijbaan en het aanbrengen van duidelijke verwijzigingsborden.

Het bedrijvencentrum is gelegen op het bedrijventerrein “De Sleutel”. Het bedrijventerrein ligt aan de Provincialeweg Eersel/Reusel en is goed bereikbaar. Op circa tien autominuten liggen de op- en afritten van de A67 (Venlo – Antwerpen).

Pandinformatie

Perceeloppervlakte 3.685 m2
Kadastraal Gemeente Bladel, sectie D, nummer 2934.
Eigendomssituatie Volledig eigendom

Contractinformatie

Investeringsprofiel

Pandinformatie

Aanvullende informatie

Datum online veilingen: dinsdag 2 november om 13:00 uur.
Het is mogelijk om tot en met maandag 1 november 2017 een onderhands bod uit te brengen
Gebruik hiervoor het biedformulier middels deze link: Biedformulier
Verkoopbegeleiding: Jasper Schouten van BVA Auctions
Email: vastgoed@bva-auctions.com
Telefoon: 033-4600076

Algemeen:
Gemeente Bladel
Internet: Gemeente Bladel
Inwoners: ca. 20.100
Oppervlakte: ca. 75.62 km²

Contact

Aanbieder Beleggingspanden.nl
de heer Kevin Peereboom
Laan der Hesperiden 68
1076 DX Amsterdam
Telefoon: 030 - 225 31 12
Direct reageren
Reactie Verstuur een reactie via deze site

Foto's

 Vergroten

 Vergroten

 Vergroten

 Vergroten

 Vergroten

 Vergroten

 Vergroten

 Vergroten

 Vergroten

 Vergroten

 Vergroten

Vergelijkbaar aanbod:
AmsterdamAmsterdam
Perceel
Prijs: € 0,00
Factor: 0,0
Afstand: 118 km
Amsterdam PerceelAmsterdam Perceel
Perceel
Prijs: € 0,00
Factor: 0,0
Afstand: 118 km
Strategisch gelegen grondpositiesStrategisch gelegen grondposities
Perceel
Prijs: € 0,00
Factor: 0,0
Afstand: 0 km
RodenRoden
Perceel
Prijs: € 0,00
Factor: 0,0
Afstand: 0 km
BergeijkBergeijk
Bedrijfspand
Prijs: € 0,00
Factor: 0,0
Afstand: 12 km
ValkenswaardValkenswaard
Horecapand
Prijs: € 0,00
Factor: 0,0
Afstand: 18 km

11 okt 2019
27 aug 2019
23 aug 2019
5 aug 2019
HOME  ::  AANBOD  ::  VRAAG  ::  PLAATSEN  ::  CONTACT
SaleLeaseBack.nl © 2007 - 2019
Disclaimer | Sitemap | Plaatsen